Milwaukee M12 FIWF12-422X FUEL™ akkus szuperkompakt ütvecsavarozó 1/2
2020. március 16. 08:00
Termék bemutatók
Szuperkompakt ütvecsavarozó szegmensben piacvezető szerepet tölt be a Milwaukee. Jelen esetben az M12 FIWF12-422X FUEL™ tipusú géppel. Kicsi, de méretéhez képest annál inkább erősebb 339 Nm maximális nyomatékot kifejtő készülékről lesz szó a bemutatásban.
Biztos találkozott már berohadt csavarkötéssel, amit csak sok szenvedés árán tudott kioldani. Emelett olyan szűk helyen kellett elvégezni a műveletet, ami igazán megnehezítette a feladatát. Erre a problémára kínál tökéletes megoldást a Milwaukee szuperkompakt ütvecsavarozója, melynek teljes hossza csak 124,5 mm. Maximális 339 Nm nyomatékkal pedig nem akadály még az igazán berozsdásott kötés oldása sem.
Szállítási terjedelem:
  • 1 x 2.0 Ah és 1 x 4.0 Ah REDLITHIUM-ION™ akkumulátor
  • 80 perces töltő
  • Heavy Duty koffer
Műszaki adatok:
  • Feszültség: 12 V
  • Üresjárati fordulatszám: 1200 / 1800 / 2700 / 2700 ford./perc
  • Ütésszám: 1100 / 2100 / 3200 ütés/perc
  • Max. nyomaték: 339 Nm